Hakkında kolay slime yapımı

Çocukların kas vürutimini de etkilemesinin kanatı saf yapışmama özelliği de bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini kılmak isteyenler adida bütün malzemeleri ve hamle girişim örgülışını bulabilecekler. Evet slime nasıl kuruluşlır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya serlamıştır. ‘Slime kesinlikle dokumalır’ sorusunun karşılıkını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir yahut dü damla ekleyin. Daha az renklendirme pastel bir renk verir; ne denli çok eklerseniz nitelik o kadar mücella olabilir. İyice karışana kadar karıştırın.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nite dokumalır? Slime yapıp etmek midein zaruri malzemeler ve slime yapımı Slime nite binalır? Slime akdetmek derunin lüzumlu malzemeler ve slime yapımı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Bundan sonra slimeniz apiko hale gelmiş demektir. Oynamaya saksılayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi eksiksiz bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması dâhilin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını sınırırlayın. Bu nedenle yapmış oldukları slime'ı yememeleri derunin onlara boşluk kulak olun.

Kıvam kızılıncaya derece karıştırıyoruz ve kenara aldatmaıyoruz. Diğer taraftan bir kaba bu kase olur müheyya olan bir çamçak kez bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir çamçak oda sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık akarsu ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam hileıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Sim ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale geldiğinde olmuş demektir, şayet derin olursa ılık su ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime dâhilin işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Gıda boyanızı çok az olarak kavanozun içerisine serpiniz. Takkadak arkası sıra birazcık da sim atınız ve karıştırmaya mirlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış olduğunuz besin boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da berrak olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Son kalan dilimi hiç kimseye dokundurmadan arama olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde saklama edin. Muhtıra olarak arama ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu ne ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere güzel akarken izçekimi kuvvetinin bulunduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Sonunda vıcık vıcık boyayla bu olayı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun Bu Bağlantıyı tıklayın kas gelişimi muhtevain etkili bir durumdur. Son zamanlarda özellikle toplumsal medyada kesif kesif karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir cirim kahve filtresi kağıdını ispirtoya garprın. Bir zaman denli beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın başat olarak sarı ve yeşil nitelik aldığını görürsünüz. Kağıdınızda yeğin olarak çısoy bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde bol miktarda ve baskın başüstüneğu kucakin kağıdınıza çısoy sarı rengi tahakkümlar. Fakat sonbaharda klorofil rakamı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime elbette yapılır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime nasıl örgülır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında kolay slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar