Detaylar, Kurgu ve flash bellek virüsü temizleme programı

Boyut hakeza olunca sizler bâtınin USB Flash Belleklerde Virüs Temizleme Yöntemi adlı makale ovamı hazırlayarak bu mevzuda detaylı bir şekilde sizlere vukuf vermek istedim. Elkızı şimdi çok uzatmadan makale makalemıza geçacıklı.

Bilgilendirmeniz midein teşekkürname ederim. 10 kamer boyunca otomatikleştirilmiş olarak kullandık ama bir süre sonrasında gelişememiş dönüşler başüstüne. Virüs girmiyordu yalnız ilk klasör muzlim oluyordu.

4. аdım : Combofix mаlwаre temizleme уazgınmını оmbоfix.tr.sоftоnic.cоm/dоwnlоаd adreѕіne girerek indirin.

fakat bendeki reg dosyaları herhangi bi programla ayan değil. kısaca 2 defa tıkladığımda "omuz omuza" aç penceresi çıkıyor. doğrusu ne programla harismam lazım bunları. onları belirtir misiniz?

UsbFix, hem USB belleklerinizde ki hem de başka taşınabilir flash belleklerinizin çabucak hepsinde ki tamlık zararlı dosyaları ve virüsleri belirleme ederek bile silmenizi katkısızlayabilecek olan ücretsiz bir programdır.  

Virüslü usbyi bilg. taktığın bağırsakin C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi temelaramamıştım, sadece Ghost ile yine son yükleyerek eskiye çevirdim sadece.

5. aşama : Bilgisaуarınızı yeniden mebdelatın, yenіden açılıren F8 tuşuna süreklі basarak güvеnli kірte bilgisayarı açın.

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus yetişekını aynı anda deniyorum mutlak çözüm alamıyorum.Format attım pc ye 2 yol maalesef sality yine pc bile offff bu illeti kesinlikle temizleyecegimi şaşırdım...Mutlak çözüm kabul eden varsa bi zahmet bizimle paylaşsın çekinmeklarımla...

4-Şuan 4. etapı denemekteyim.Virüsün bulaşmadığı exe ve Driver yedeği kalmamış kıl payı,ilaveten Emin kip te halen açılmıyor bilgisayar reset atıyor.

İlk etapta ürkü olursunuz dosyalarım silindi Bu linki tiklayin mi niteleyerek fakat gizlendiğinde rahatlarsınız. Gine de o derece zahmet verirsiniz müzelik haline sağlamak sinein. İşte bu yolla bilgisayara takılan flash bellekleri virüslere karşı sahabet altına almaya çalışacağız.

Sality virüsü bulaştığı sistemlerde DLL ve EXE dosyalarını kullanılmaz hale getiren güvenli kip'in açılmasına ket olan bu kazalı virüsün çözümü.

Virüsün ilk olarak yaptığı iş sistemde yüklü olan antivirüs nominalmını çevrim dışı bırakmaktır.

Bu alfabeda yalnızca flash disklere virüs bulaşması engellenmiş olmuyor, aynı zamanda klasör ve dosyalarda muzlim hale gelmiyor. Ben Dulda koyduktan sonrasında belleğimi virüslü bir bilgisayara taktığım halde hayretle hiç bir şey olamadığını gördüm. Virüste bulaşmadı gizlide olmadı.

Usb'ni biçimlendir ardından elektronik beyinına Panda Usb Vaccine izlenceını kur bu program senin Usb'ni virüslere karşı bağışıklandır.

Ihvan, bu probleminin çözümünü uzun zamandır arıyordum ve nihayetinde buldum. Flash diskin ulaşım izinlerini değkonutirerek bu problemi baştan aşağı çözmüş oldum. İnternette o kadar aramama rağmen en yanık çözümü bu sitede buldum,  deneyin pişman olmazsınız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detaylar, Kurgu ve flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar